KALE SEYAHAT

Kilometre Taşları


Kale Seyahat 1975 yılında Tamer Çınar ve ortakları tarafından kurulmuştur. Baba Metin Çınar’ dan gelen otobüs işleteni olması nedeniyle Tamer Çınar; Kale Seyahatin filosunu ve ulaşım noktalarını zengin hale getirmeyi başarmıştır.


2012 tarihinde hızlı bir çıkış yakalayan firma gücünü her geçen gün arttırarak devam etmektedir. Kale Seyahat kaliteli hizmeti önceliğine almıştır. Kale Seyahat konforlu araçları, kaliteli personelleri ve geniş hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başarmıştır.

Müşterilerimizin konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için araçlarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü personellerimizle birlikte keyifli bir yolculuk bekliyor. Otobüslerimizin içerisinde TV, internet ve ikram hizmeti yer alıyor. Şirketimizin www.kaleseyahat.com.tr internet adresine giriş yapabilir, online ya da bilet satış noktalarından biletlerinizi satın alabilirsiniz. Yolcu taşımacılığında Avrupa standartlarında hizmet veren Kale Seyahat bugün ülkenin pek çok noktasında hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca şirket bilet fiyatları konusunda da ekonomik bir aralık benimsemektedir.

2012 tarihinde 2 milyon kişiyi taşıyan Kale Seyahat günümüzde bu sayısı kat ve kat arttırmıştır. Kale Seyahat yolcu ve sefer sayısını arttırarak sektörde güçlenmeye devam ediyor. Yolcuların ihtiyaç önceliklerine göre hizmet veren Kale Seyahat, şehir içi servis olanaklarını en üst noktalara taşımayı başarmıştır. Kale Seyahat, geniş servis ağı ile yolcuların taleplerine en iyi şekilde cevap vermeye devam etmektedir. Yolcu memnuniyetini ön planda tutan firmamız temiz ve kaliteli dinlenme tesislerini tercih etmektedir.

1975"te Vize, Saray ve Çerkezköy"den İstanbul"a başlayan yolculuğunda yurtiçinde Bursa, Yalova, Eskişehir, Kütahya, Ankara, İzmir, Aydın, Nazilli, Çanakkale, Denizli illeri başta olmak üzere yüzlerce ilçeye ulaşan Kale Seyahat isim hakkını 2020 yılında Grand Vizyon Turizmin de sahibi olduğu Cemal Ali Rıza Çelebi’ye devretti. 

Kale Seyahat, özmal yatırımları ile Trakya’yı Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Batı Karadeniz bölgelerine bağlayan en büyük firma olma yönünde hedefini yükseltmektedir. Yurtdışının değişik ülkelerine de otobüs sefer sayılarını arttırmayı planlamaktadır.

Şehirlerarası yolcu taşımacılığında müşterilerine kaliteli hizmet sunan Kale Seyahat en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Özmal ve Yeni nesil Avrupa standartlarında otobüs filosu sayesinde kaliteli bir yolculuk sunmayı hedeflemektedir.

<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>