Kurumsal

Türkiye'nin en büyük turizm ve taşımacılık organizasyonlarından biri olan Kale Seyahat, kapasitesini ve hizmet kalitesini her geçen yıl artırmaktadır.
2012 yılında 20 milyon düzeyinde olan Şirket'in toplam yolcu sayısının, 2013 yılında 22 milyon seviyesine getirilmesi hedeflenmektedir. Havayolu, denizyolu ve demiryolu yolcu taşımacılığında cazip alternatiflerin oluştuğu bir dönemde, Kale Seyahat'in yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi Şirket'in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir.

Yolcuların ihtiyaç önceliklerini görüp, hizmeti müşterinin olduğu her yere götürme felsefesinden yola çıkan Kale Seyahat, şehir içi servis olanaklarını en üst seviyeye çıkarmıştır. Kale Seyahat, geniş servis ağı ile yolcuların servis ihtiyacı taleplerine cevap vermektedir.

Firmamız güleryüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurt içinde servis araçları, modern bilet otomasyon sistemi yardımıyla siz değerli yolcularımıza yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli gibi birçok sefer sunuyoruz. Uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlemi almak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yolcularımızın değişken beklentilerini karşılamak için sürekli çalışmaktayız.

Rekabetin hizmet standardını ve kalitesini yükseltmek olduğuna inanarak maliyetlerin çok altında fiyatlandırmaların ancak mevzuata aykırı hareket ederek haksız rekabet yapmakla, taahhütlerin arkasında durmamakla, belirli maliyetler kısıtlanarak seyahat güvence ve kalitesini etkileyerek yapılabileceğini hatırlatırız. Bu bağlamda ilkemiz doğrultusunda, adımıza yakışır değerler ortaya koyarak hizmet vermekteyiz.

Yasa ve kurallara saygılı, mevzuat değişikliklerinin sürekli takipçisi, ticari yaşamda her türlü haksız rekabete karşı, tam rekabet piyasası kurallarına uygun olarak faaliyet göstermekteyiz. Seyahat öncesi ve sonrasında servis ağımız ve terminal hizmetlerimizle; seyahat esnasında ikram ürünlerimizin ve deneyimli personelimizin güvencesiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Attığımız her adımda bizimle yol alan siz değerli yolcularımızın verdiği güçle yeniliklerimiz sürdürmekteyiz. Eleştiri, öneri ve taleplerinizle birlikte yolumuza güvenle devam edebilmek umuduyla fikirlerinizi önemsiyoruz. Bizlere güvendiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

Vizyonumuz:
Müşterilerimiz zamanına ve haklarına saygılı olmak.
Çalışanlarımız tatminini ve moral değerini arttırmak.
İnsanlığa,çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Misyonumuz:
Yolcu taşımacılığında profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek yenilikçi, temel ve kültürel değerlere bağlı; Daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.

Hedefimiz:
Toplam kalite, hizmet ve yaşama tarzımız ulusal kara yolu ile insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.
"Daima yüksekleri hedefleyin. Yükselmenin sınırı yoktur." K. ATATÜRK

Bize güvendiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.